Formuła online

Konferencja odbędzie się w centrum pracy zespołowej na platformie Microsoft 365 – Ms Teams.  Nadrzędną jednostką organizującą współpracę w Ms Teams jest „zespół” umiejscowiony w „tenancie”, inaczej dzierżawie, konkretnej organizacji (np. tenant Uniwersytetu Gdańskiego). Zespół podzielony jest na „kanały”. W ramach danego kanału członkowie zespołu oraz zaproszeni goście mogą czatować, organizować wideokonferencje, wymieniać się plikami itp. 

Na kilka dni przed konferencją wszyscy jej uczestnicy zostaną:

1) poproszeni o uzupełnienie formularza elektronicznego ze zgodami dotyczącymi RODO,

2) następnie zaproszeni jako „goście” do tenanta Uniwersytetu Gdańskiego oraz

3) dodani do zespołu KONFERENCJA_PSYCHOLOGIA_KONSUMPCJA_JAKOŚĆ ŻYCIA_2020 utworzonego przez Komitet Organizacyjny specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Na podanego przy rejestracji e-maila otrzymają Państwo zaproszenie do dołączenia do tenanta UG, które należy zaakceptować. W przypadku braku zaproszenia w głównym katalogu poczty, do którego trafiają nowe odebrane wiadomości, prosimy, aby sprawdzić SPAM oraz inne foldery, np. „Powiadomienia”.

Uwaga! Współautorzy referatów, którzy nie zgłosili się do udziału w konferencji przez formularz zgłoszeniowy oraz osoby, które zapłaciły, ale nie zgłosiły się przez formularz zgłoszeniowy nie będą mogły uczestniczyć w konferencji, ponieważ nie dysponujemy ich adresami e-mail, na które moglibyśmy wysłać zaproszenie. 

PROCEDURA LOGOWANIA DO MS TEAMS

KORZYSTANIE Z MS TEAMS